1 / 1
Agregat 3500W TOTAL BENISKI AGREGATI
22.950 МКД
29.09.2022 14:48

Ресен

Состојба на предмет
Нов

TP135006
ВОЛТАЖА: 220-240 V
ФРЕКВЕНЦИЈА: 50 HZ
АВТОМАТСКО СТАБИЛИЗИРАЊЕ НА ВОЛТАЖА:
МАКСИМУМ ПРОИЗВЕДУВА 3.5 KW КОНСТАНТНО ПРОИЗВЕДУВА 2.8 KW ВРТЕЖИ: 3000 RPM
DC ВОЛТАЖА: 12 V, 8.3 A КОНСТАНТНО РАБОТЕЊЕ 11ЧАСА
4 ТАКТЕН
МОТОР 208 CC
ВОЗДУШНО ЛАДЕЊЕ ПАЛЕЊЕ РАЧНО РЕЗЕРВАР 15 LT

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Agregat benziski 2.8kw TOTAL

18999 МКД

Iskra GX-TH-MT01V povekenamenski alat 300w

2399 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам