1 / 4
Apple 60W MagSafe 1 Power Adapter
3.000 МКД
Цената е фиксна
26.11.2022 18:08

Скопје Центар / Скопје

Продавам користен Apple 60W MagSafe 1 полнач, во одлична состојба.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078/369-624
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам