1 / 4
Benelli 502c
9.999.999 €
10.11.2022 00:36

Битола / Битола

Марка:

Benelli

Вид:

Туринг

Година:

2021

Модел:

Benelli 502c

Prodavam Benelli 502c so 2800 km (nov).
Motorot e nov pod garancija i uste ne e razraboten.
Staveno e maslo Motul, napraven e prviot servis na 1000km. Motorot e registriran so zelen karton do 05.2023 godina.
Extra cena za kesh

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

g
Потврден огласувач
075366333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам