1 / 1
Placevi za FOTOVOLTAICI
10 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.09.2022 15:33

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavaat placevi za fotovoltaici na poeveke lokacii vo Dojran od 3,4 i 5 ta klasa.
ODLICNI CENI

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078442933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам