1 / 2
Kingston HyperX 16 GB Kit (4x4) 16 Quad Channel Kit 1600MHz
1.000 МКД
14.11.2022 20:19

Скопје Центар / Скопје

Продавам 4 парчина исправна ддр3 рам меморија за десктоп компјутер, 4GB, 1600Mhz
Цена за едно парче 1000 ден.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078/369-624
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам