1 / 4
Generator agregat mal za struja
80 €
03.09.2022 17:20

Струга / Струга

Mal generator za struja, kompleten so site elementi. Za podetalno zvonete. Moze i zamena.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Kompresor za vozduh 100 l zamena

170 €

Racna pumpa za voda ulje nafta i drugo

1400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам