1 / 5
IPHONE 12PRO 128GB FABRIKA
45.000 МКД
26.09.2022 08:01

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

12 PRO

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Iphone 12 pro 128gb
Користен 1 година
Без физичко оштетување
Battery health 88%
389 70 876 962 JOVAN

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078630624
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам