1 / 10
Се продава нов, некористен велосипед Bulls Wildcross
22.000 МКД
29.05.2023 12:34

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

Останато

Се продава некористен висококвалитетен велосипед BULLS WILDCROSS. Мењач Shimano Tourney, шалтери Shimano V- brake, амортизери SR Suntour. Пумпа Trek. Механизам за заклучување Trek.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Слободан Алексовски
Потврден огласувач
070342954
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам