1 / 4
Se prodava trpezariska masa 7 stolici
15.000 МКД
Цената е фиксна
03.09.2022 20:45

Битола / Битола

Se prodava masa so 7 stolici skoro ne koristeni

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Linda
Потврден огласувач
72271202
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам