1 / 3
Samsung S22 ULTRA 12/256 USA model NOV NEotpakuvan
1.200 €
30.11.2022 10:59

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

S22 ULTRA

Боја:

Black

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

12 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Kupen 1420 evra (1340+6% tax) , se prodava 1200 evra - FIKSNO
Nov neotpakuvan Samsung S22 ULTRA -kupen od Samsung USA , UNLOCKED model SM-S908U1
NAJdobriot so Qualcomm Snapdragon procesor , NE Evropskiot model so Exynos (podobri perfomansi, optimizacija na site aplikacii, traenje baterija i mnogu podobri sliki i videa)
Posnazniot so 12 Gb RAM / 256 Gb Flash
078/843-000 ; 076/313-000

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

▄ OVATION studio ▄
Кочо Чолаков 39 Битола
Потврден огласувач
078/843-000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам