1 / 8
Tabla so osiguraci
900 МКД
27.11.2022 05:42

Штип / Штип

Se prodava tabla so osiguraci. Tablata i site osiguraci se ispravni. Ve molime javete se od 7 do 15 casot, od Ponedelnik do Petrok, na 075-462-472 ili na 032-606-983. Ovaa tabla , zaedno so kutijata i osiguracite se vo mojata firma EKO SOLAR vo Star Karaorman , vo Stip. Toa se sluzbeni telefoni i zatoa samo toj termin ima koj da vi se javi.

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075462473
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам