1 / 5
Golf 4 1.9 Cabrio
1.999 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.09.2022 09:44

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Registriran 1 god
Servisiran sve
Kabrio mu se otvori manuel
Nov lamela zamajec
za poveke inf
070610006

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Cengis
Потврден огласувач
71645939
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам