1 / 9
Citroen c4 picaso
По Договор
04.09.2022 09:44

Гостивар / Гостивар

Марка:

Citroen

Модел:

C4 Picasso

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Citroen c4 picaso
2009
Automat
7 stolica
Klimatronic na dve zoni
Nov lancanik ulje filtri
Uvoz 🇨🇭🇨🇭
Registracija cela godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Auto KETA
Ilindenska 209
Потврден огласувач
070378342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам