1 / 5
PS VITA KAKO NOVA, Super socuvana, COMPLET SO SE
12.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.10.2022 12:32

Велес / Велес

074 747 292 JAVETE SE NA OVOJ TELEFON
Se prodava psvita complet, konzola kabelce kocka za polnene i micro sd cartica orginal + psvita gamecart.

Moznost za cracknata ili factory ps vita.

https://www.youtube.com/watch?v=4_2HHVyw7_8

074 747 292 JAVETE SE NA OVOJ TELEFON

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS1 - Sony PS2 - Sony PS3

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
075787731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам