1 / 2
Bandazi so gumi 14 so 5 dupki
3.000 €
04.09.2022 11:23

Гевгелија / Гевгелија

2 Bandazi 14 so gumi 175/70/R14, Bandazite se pravi, gumite se na 70%. Odgovaraat na Vw, Seat, Skoda, Audi.
Cena za 2 Bandazi - 3.000 den

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
078301399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам