1 / 6
Kawasaki
3.500 €
04.09.2022 12:33

Тетово / Тетово

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2012

Модел:

KXF450

motorot e na extra sostojba so carinska deklaracia info, tel 070585515

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Mercedes c220
Потврден огласувач
070585515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам