1 / 12
Ford Mondeo MK4 2012 1.6tdci redizajn
7.000 €
Цената не е фиксна
21.11.2022 01:50

Битола / Битола

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Odlicno socuvana i odrzuvana limuzina Ford Mondeo MK4.

Redovni servisi od koi se e navremeno menuvano, so Castrol maslo i Bosch delovi.

Za toa sto oprema ima kolata moze da se vide od slikite.

Letni gumi Michelin i zimski gumi Sava Eskimo HP2.

Garazirana.
Zelen karton.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

aleks
Потврден огласувач
075673665
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам