1 / 1
Se izdavaat / prodavaat garazni mesta Taftalidze 1 гаражи
3.900 МКД
Цената е фиксна
20.11.2022 12:20

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

15 m²

Издавам 6 гаражни места на минус 1 ниво.
Тафталиџе 1 спроти Пуцко Петрол, позади (бивша) Вегера на адреса Хелсинки 47).
Секоја по приближно 16m2.
3,900ден /месечнo.
6 гаражи 23,000ден.
Цената е фиксна.

Или се продаваат заедно 6 вкупно, и се добива и просторот меѓу нив или вкупно околу 140m2 51,900eur.

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се изнајмува од: Претпријатие

Мепиуз
Потврден огласувач
070331222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам