Kupuvam ednosoben/dvosoben stan
1 €
01.12.2022 19:51

Штип / Штип

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Нема

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

8mi Noemvri

Kupuvam ednosoben ili dvosoben stan vo Stip

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Ognen
Потврден огласувач
071333795
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам