1 / 1
Krevetce
3.900 МКД
24.09.2022 09:46

Битола / Битола

Prodavam bebesko krevetce na dve nivoa. Ne e koristeno taka si stoi.Kupeno od chicco okolu 6000.Firma cangaroo Mony

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
075934128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам