1 / 4
VW Tuareg 2.5 TDI
11.000 €
13.09.2022 09:15

Кратово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

156 kw / 212 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава VW TUAREG 2.5 TDI купен во Македонија

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071213985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам