1 / 2
SONY ERICSSON K800i
1.500 МКД
13.03.2023 15:54

Кичево

Марка:

Sony Ericsson

Модел:

k800i

Боја:

Black

Интерна меморија:

2 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Prodavam dva mobilni sony ericsson edniot e potpolno ispraven jas sum prv sopstvenik raboti na site kartici so nova baterija a drugiot ne se pusta dvata gi prodavam za 1500 den so niv sleduva i polnac

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
078259165
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам