1 / 5
Mašina za pakovanje na prehrambeni proizvodi
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.09.2022 16:37

Скопје Центар / Скопје

Se prodavaat dve Mašini od germanska marka Wolf so site dokumenti. Godina na proizvodsvo 2014. Mašinite se naodjaat vo Švajcarija . Cena po dogovor

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава / Можна е замена од:

Fitim
Потврден огласувач
0041764253876
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам