1 / 1
Se PRODAVA PLAC VO SELO KONOPNICA 968 Mk
9 €
19.11.2022 14:09

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

968 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo s.konopnica do magistralniot pat so gradski vodovod 9evra kvadrat
078 250 142 viber

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Hristina
Потврден огласувач
078250142
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам