1 / 12
FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET 75KS
По Договор
04.12.2022 09:18

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET 75KS
-GODINA NA PROIZVODSTVO:(2010)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-CITY VOLAN;
-KOMANDI NA VOLAN;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE;
-BORD KOMPJUTER;
-CD PLAYER;
-NOVI GUMI;
-HALOGENKI;
-MALA POTROSUVACKA;
-SERVISNA KNISKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
-------P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A------
-------I N F O:(071/252-444)---------

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

DIZO TRANSPORT
Потврден огласувач
071252444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам