1 / 6
Detska soba komplet
175 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.11.2022 19:23

Кисела Вода / Скопје

Prodavam komplet detska soba sostavena od:

1. Krevet so dimenzii D:206, Sh:95, V:74 cm (bez dushek);
2. Element nad krevet so dimenzii: D:41, Sh:104, V:236 cm;
3. Shkaf so polici so dimenzii: D:41, Sh:53, V:236 cm;
4. Shkaf so polici vo staklo: so dimenzii: D:41, Sh:53, V:236 cm;
5. Plakar so dimenzii: D:41, Sh:104, V:236 cm;
6. Rabotno biro so dimenzii: D:110, Sh:60, V:74 cm.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
072933362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам