1 / 8
TIMBERLAND Cizmi -Unisex
1.500 МКД
17.01.2023 09:46

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

38

Боја:

Окер

Thimberland kozni cizmi-unisex
Cena vo prodavnica 14500
https://www.fashiongroup.com.mk/cizmi/7-cizmi
Mnogu socuvani -spremni za nov sopstvenik
Koj znae sto e kvalitet i najkvalitetna koza znae sto e Thimberland
Molam bez ponudi za razmena
077 606 650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам