1 / 6
Akita Inu puppies
200 €
04.09.2022 18:06

Струга / Струга

Се продаваат Акита Ину од врвни родители. Кученцата поседуваат педигре и пасош. Три машки и две женски кутриња. Вакцинирани и прочистени од паразити.

contact: 077-727-000

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Dion
Потврден огласувач
077727000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам