1 / 6
Tissot
25.000 МКД
Цената е фиксна
28.000 МКД
04.09.2022 18:56

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam Tissot zenski casovnik neotpakuvan.
Dobien kako poklon. Vredi da se vidi. Cena na istiot vo Mk 32000 denari.

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Женски / Модни часовници

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
071260928
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам