1 / 1
Се продава дел од куќа
22.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.11.2022 13:22

Штип / Штип

Број на соби:

3,5

Квадратура:

78 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

15 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1963

Година на реновирање:

1963

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Пиринска 30 Г

Дел од куќа 78 м2
- Посебен влез
- Гаража
- Шупа
- Подрум

Контакт: 078 492 953

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
078492953
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам