1 / 12
BMW 530D FULL OPREMA/MOZNA ZAMENA
5.700 €
01.12.2022 13:35

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW 530D INDIVIDUAL OPREMA
PROIZVODSTVO 2005god

Poseduva najvisoko nivo na oprema
-M VOLAN SO KOMANDI NA NEGO
-GOLEMA NAVIGACIJA
-CD CHANGER
-DVOZONSKI KLIMATRONIK
-ELEKTRIKA NA SEDISTA
-MEMORIJA NA SEDISTA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-MEMORIJA NA KVAKITE NA VRATITE
-ELEKTRIKA NA VOLAN
-MEMORIJA NA VOLANOT
-ANGEL EYES
-AMBIENT LIGHT
-PARKING SENZORI I NAPRED I NAZAD FUNKCIONALNI
-AVTOMATSKO ZATEMNUVANJE NA RETROVIZORI
-ATEST FOLII
-ALUMINSKI BANDAZI SO NOVI 4 TIGAR M+S GUMI
-SENZORI ZA DOZD
-PRSKALKI NA FAROVI
-SENZORI ZA MAGLA
-ELEKTRICEN SHIBER
-KOZEN ENTERIER SO MASAZERI NA SEDISTATA
-NASLON ZA RAKA I NAPRED I NAZAD SO ELEKTRIKA
-GREACI NA SEDISTA

USTE MNOGU DRUGA DODATNA OPREMA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Jocko
Потврден огласувач
078285000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам