1 / 1
Rabota so vodovod I kanalizacija
25.000 МКД
21.09.2022 14:13

Битола / Битола

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Firma od Bitola, bara rabotnik za rabota okolu vodovod/kanalizacija
Potrebno iskustvo so elektricni alati
( hilta,brusalica I slicno)
Proben period od 2 do 3 dena,
Osiguran od prviot den posle probniot period Plata po dogovor (vo zavisnost od iskustvoto )

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

js
Потврден огласувач
077747072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам