1 / 4
Honda MK tablici
700 €
13.11.2022 16:27

Струга / Струга

Марка:

Honda

Вид:

Скутер

Година:

2000

Модел:

x8rx

Километри:

5000

super sostojba pali vozi.mnogu sacuvano registrirano na mak dokumenti.barajte na ovaj broj 070705366

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Beshir
Потврден огласувач
076687446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам