1 / 12
Prevoz transport so kamion kiper kran prevos
70.976.418 €
01.02.2023 12:28

Гази Баба / Скопје

Prevoz trasport na
- gradezni matrijali
- masini
- bekaton
- motaza na totemi
- usluga so kran, digalka
Tel za kontakt
- 070 543 356 vele
- 070 976 418 darko

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
070976418
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам