1 / 1
Maxpuls shlajferka 300w
1 €
04.09.2022 21:12

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Напон 230V/50Hz
Моќност 300W
Вртежи 11.000/min
Брусна хартија 115х230mm
Гаранција 1 година

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Maxpuls shtrafilica 520w za knauf

1999 €

Maxpuls racen cirkular 1200w za drvo

2450 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам