1 / 1
Ubodna pila maxpuls 800w elektricna pila
2.650 МКД
04.09.2022 21:32

Ресен

Убодна пила MAXPLUS МП ЈС 800W

Убодна пила
Напон: 230V-50Hz
Моќност: 800W
Вртежи: 800-3.000/min
Сечење во: дрво:100mm
Агол на сечење: 45°
Ласер Самозатегнувачка глава
12-месеци гаранција

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

motorna pila maxpuls 1.4kw maxpuls моторна пила безинска

1 МКД

Maxpuls Mini gravirka 135w 210p NOVI!

1850 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам