1 / 1
Stolbna bormasina maxpuls precizna bormashina 350W stabilna
6.500 МКД
04.09.2022 21:40

Ресен

Состојба на предмет
Нов

-350w
-1.5-13mm
-2650R/min

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Maxpuls Mini gravirka 135w 210p NOVI!

1850 МКД

Maxpuls racen cirkular 1200w za drvo

2450 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам