1 / 1
Stolbna precizna bormashina 550w stabilna
16.500 МКД
04.09.2022 21:47

Ресен

Состојба на предмет
Нов

-550w
-2200r/min
-1.2-16mm

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Maxpuls Mini gravirka 135w 210p NOVI!

1850 МКД

Gedora set 1/2 1/4 82pcs mehanicarski klucevi patent alati

4290 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам