1 / 1
Mini gravirka 135w
2.650 МКД
04.09.2022 21:52

Ресен

Состојба на предмет
Нов

135w
1.6-32mm
32000R/m

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Udarna bormasina 810w Vertus novi ударна бормашина

1799 МКД

Racen cirkular Рачен циркулар за дрво MAXPULS 1800W

4899 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам