1 / 2
Sheffield zvucnik od Peavey 6505+
60 €
04.09.2022 23:33

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Се продава звучник Sheffield 12'', 16 Om изваден од гитарско појачало Peavey 6505+ 112.

БЕЗ ЗАМЕНИ! Благодарам

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
077900000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам