Firma nudi molerski uslugi
1 €
01.11.2022 09:00

Скопје Центар / Скопје

Molerofarbarska firma so profesionalno iskustvo, vrsi molerski uslugi brzo i kvalitetno po najpovolni ceni
Tel.078/252-219

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
078252219
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам