1 / 12
Mercedes E-63 AMG OPTIC -Dizel 170ps. 2014god
По Договор
28.11.2022 23:00

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se Prodava Mercedes Benz e63 AMG Optik.
2.0 dizel 125kw / 170ps.
2014 god. 233.000km
Kompletno Servisiran
Registriran cela godina.
Novi gumi.
Kolata e napravena sve AMG E63 OPTIC.
Za po vise info 070 55 55 69.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AZAM
Потврден огласувач
070555569
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам