1 / 5
Plinski bojler PROTOCEN LIAL 24kw 12L/min ekonomicen brz nov
9.750 МКД
23.03.2023 08:13

Ресен

Состојба на предмет
Нов

ПРОТОЧНИ БОЈЛЕРИ НА ПЛИН 12ЛИТРИ ВО 1 МИН.

НАЈ ЕКОНОМИЧНО,БЕЗБЕДНО,БРЗО РЕШЕНИЕ ЗА ВАШАТА СМЕТКА ЗА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА

РЕШЕТЕ ГО ПРОБЛЕМОТ СО ВИСОКИТЕ СМЕТКИ ЗА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА

Карактеристики на Производот:
* Проточен Бојлер на Плин
* 12 Литри во минута капацитет
* 24kWh моќност
* LPG Плин
* ODS System (Систем за контрола на кислород во воздух)
* FFD System (Систем за одржување на пламен)
* Piezzo упаљач
* 2 x D големина батерии
* Нема потреба од приклучок на струја
* Регулација на притисок за ПЛИН и за ВОДА
* LCD екран показател на температура
* Заштита од прегревање
* Димензии 63x32x18
* Излез на издув ф-105 мм.
ЕКОНОМИЧНО, 100% БЕЗБЕДНО И ИДЕАЛНО ЗА МЕСТА КАДЕ ШТО НЕМА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА
СЕРТИФИКАТ ISO 9001Informaci na :078456500

PRAKAME PO KARGO!! 🚚🛵🚛

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Бојлери

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Slavina protocna (bojler) nasadna inox TONS

2200 МКД

Plinski bojler PROTOCEN LIAL 24kw 12L/min ekonomicen brz nov

9750 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам