1 / 10
Sistem Sony CMT EH26 - USB, MP3, AUX
3.000 МКД
05.12.2022 20:57

Кисела Вода / Скопје

Se prodava perfektno zacuvan mini sistem Sony. Sistemot ima USB, AUX, CD, MP3, Tuner radio i audio kaseti. Doaga so antena. Cist i moken zvuk!!

Vo odlicna sostojba!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
076395660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам