1 / 1
Kreveti edinecni
5.000 МКД
01.02.2023 18:54

Аеродром / Скопје

Dimenzii 210x90
Cenata e za DVATA KREVETI.
Transportot e Vas.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070603636
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам