1 / 4
se prodava alfa romeo 147
1.100 €
Цената е фиксна
28.09.2022 11:17

Делчево / Делчево

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 147

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava alfa romeo 147 na bg tabli registrirana do 10/2022. Voziloto e vo dobra sostojba , moze da se vidi vo sekoe vreme.
lice za kontakt Goran 072/769-430

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MARIJA
Потврден огласувач
072220803
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам