1 / 9
Vakum pumpa вакум пумпа вакуум
500 €
15.11.2022 17:35

Прилеп / Прилеп

Големи Јапонски клипни вакум пумпи со 97% ефикасност значи прави вакум до -0.97 бари.
Топ состојба 2.2 кв мотор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Semerinzi semering simering семеринг симеринг семеринзи

3 €

Pistol za farbanje пиштол за фарбање

50 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам