1 / 3
Top Sostojba Renault Clio
3.950 €
Цената е фиксна
05.09.2022 12:47

Валандово

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e kako salon smeneti dosta raboti so faktura,moze da se kontrolira kaj koj bilo servis.
Samo na viber odgovaram.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078543358
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам