1 / 9
BMW R 26
5.800 €
20.09.2022 13:00

Битола / Битола

Марка:

BMW

Вид:

Останато

Година:

1980

Модел:

R26

Prodavam Bmw R26 1956 god .,registriran,motorot ima elektronsko palenje Powerdynamo 12v raboti so i bez akumulator.
Motorot se vozi sekojdnevno. Poveke informacija na Viber 078 301133

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078301133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам