GRADEZNO ZEMJISTE A2 550 m2 parcela 2657/5
300.000 €
Цената не е фиксна
03.10.2022 10:09

Штип / Штип

Квадратура:

550 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezno zemjiste nasaeba Senja markica A2 IMOTEN LIST 100943 ,PARCELA 2657/2 ZA POVEKE INFO NA TEL 071 227 346

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

RZR
Потврден огласувач
071227346
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам